Slider

Konwencja 2018

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za udział w 10. Jubileuszowej Konwencji Rynku Elektrotechnicznego. Wydaje się, że zarówno wtorkowa wieczorna kolacja jak i program konferencji spotkał się z Państwa akceptacją.
Tematy poruszone podczas Konwencji są ważne dla całego środowiska. Zmiany technologiczne godne XXII wieku (elektromobilność, Internet Rzeczy – IoT, Przemysł Przyszłości – I4.0) zderzają się z prozaicznym ale niełatwym do rozwiązania problemem niedostatecznej jakości niektórych materiałów i wyrobów obecnych na rynku elektrotechniki.
Wszyscy chcą mieszkać i pracować w budynkach dobrze wyposażonych w niezawodne i zaawansowane technologie. Nasze środowisko ma ważną do wypełnienia rolę – musimy dbać o wzmacnianie kultury wysokiej jakości w różnych aspektach naszego działania.

Zamieszczamy PREZENTACJE pokazywane podczas Konwencji.

 

 

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy w przyszłym roku.

Dariusz Targosz – Przewodniczący Rady SHE

Tomasz Boruc – Dyrektor Zarządzający SHE

NB: na liście uczestników Konwencji Panowie Aleksander Kacprzak i Adam Kanabrocki, właściciele firmy Alkan, zostali błędnie przedstawieni jako właściciele firmy Acel, obu Panów ale szczególnie Pana Jakuba Ciskowskiego właściciela firmy ACEL bardzo przepraszamy.