baner konwencja shi 2019 14 maja
Slider

Konwencja 2019

Szanowni Państwo,

W imieniu Związku SHE zapraszamy na

11. Konwencję Rynku Elektrotechniki

Konwencja odbędzie się w dniu 14 maja 2019 roku w znanym nam już miejscu, hotelu Double Tree by Hilton przy ul Skalnicowej w Warszawie.

Jest to już tradycyjne spotkanie służące wymianie opinii na tematy nurtujące branżę. Jak bardzo technologie cyfrowe zmieniły i nadal będą zmieniać funkcjonowanie naszej branży: co się zmieni a co pozostanie? Jaką wartość tworzy branża handlu hurtowego? Za co klienci chcą płacić? Jak zatrudniać i jak zatrzymać dobrych pracowników: jakie są oczekiwania nowych generacji?

Dyskusje na te tematy będą na pewno interesujące – zapraszamy.

Będą oczywiście tematy związane z rynkiem budownictwa, podsumowanie wyników branży, sytuacja płatnościowa.

Będziemy mówić o klasyfikacji ETIM oraz elektronicznej wymianie danych EDI  – stawką jest nie tylko obniżenie kosztów ale również niezawodność i szybkość działania – kluczowe dla przyszłości branży. Pokażemy również jak to robią inni.

Po części oficjalnej zapraszamy na kolację, która również będzie czasem na ożywione dyskusje i wymianę poglądów – tak było w ubiegłych latach i tak zapewne będzie w tym roku.

 

Przewodniczący Rady Związku SHE                                                         Dyrektor Zarządzający

Dariusz Targosz                                                                                               Tomasz Boruc