Z przyjemnością informuję, że w roku 2017 nasz Związek Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki SHE  jest organizatorem 62 Konwencji Generalnej EUEW, Europejskiej Unii Hurtowni Elektrycznych.

62 Konwencja EUEW odbędzie się w Krakowie, rozpocznie się w czwartek wieczorem dnia 1 czerwca i zakończy się w sobotę, 3 czerwca.

W tym roku, będziemy mieli możliwość spotkania przedstawicieli największych europejskich producentów oraz dystrybutorów elektrotechniki.

Program stwarza wiele możliwości spotkań i dyskusji na najważniejsze tematy zarówno podczas oficjalnych (piątek) jak i mniej oficjalnych częściach spotkania – kolacje w czwartek i piątek wieczorem.

Organizujemy również wycieczki fakultatywne w piątek (dla partnerów) do Ojcowskiego Parku Narodowego oraz w sobotę, zwiedzanie Krakowa – proszę zaznaczyć odpowiednie pole podczas rejestracji.

Rejestracja jest dostępna na stronie www.euew2017.org.  Koszt obejmuje opłatę konferencyjną, wynegocjowaną stawkę hotelu oraz koszt wycieczek fakultatywnych, jeżeli zostaną wybrane.

Program Konwencji, dostępny na stronie www.she.org.pl oraz www.euew2017.org będzie uzupełniany.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim, prosimy o informację, czy potrzebne jest tłumaczenie (będziemy je zorganizować).

Zapraszamy do udziału